Čestitka ministra Velagića u povodu Kurban-bajrama

Čestitka ministra Velagića u povodu Kurban-bajrama
Ministar obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK, prof. dr. Adnan Velagić uputio je čestitku povodom nastupajućeg Kurban-bajrama.

"U ime Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK i u svoje lično ime, muslimankama i muslimanima u Hercegovačko-neretvanskom kantonu upućujem iskrene čestitke povodom nastupajućeg Kurban-bajrama.

Ovaj blagdan nas podsjeća na vrijednosti zajedništva, solidarnosti i humanosti, vrijednosti koje su temelj zdrave porodice i uspješne društvene zajednice. Želim vam da Kurban-bajram provedete u sreći, dijeleći radost sa porodicom, prijateljima i komšijama i da vam bajramski dani budu ispunjeni mirom, zdravljem i porodičnom toplinom.

Bajram šerif mubarek olsun!"