Čestitka ministra Velagića u povodu Kurban-bajrama

Čestitka ministra Velagića u povodu Kurban-bajrama
Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa HNK, prof. dr. Adnan Velagić uputio je čestitku povodom nastupajućeg Kurban-bajrama.

"U ime Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa HNK i u svoje osobno ime, muslimankama i muslimanima u Hercegovačko-neretvanskom kantonu upućujem iskrene čestitke povodom nastupajućeg Kurban-bajrama.

Ovaj blagdan nas podsjeća na vrijednosti zajedništva, solidarnosti i humanosti, vrijednosti koje su temelj zdrave obitelji i uspješne društvene zajednice. Želim vam da Kurban-bajram provedete u sreći, dijeleći radost s obitelji, prijateljima i susjedima i da vam bajramski dani budu ispunjeni mirom, zdravljem i obiteljskom toplinom.

Bajram šerif mubarek olsun!"